درباره ما

شرکت زیست هوش‌افزار عقیق در قالب یک هسته‌ی فناورانه از سال ۹۶ و تحت نظر بنیاد ملی نخبگان توسط جمعی از متخصصان حوزه‌ی ژنتیک، شیمی، مکانیک، کامپیوتر و تحلیل داده فعالیت خود را در زمینه توسعه‌ی سخت‌افزار‌ها و نرم‌افزار‌های حوزه ی ژنتیک و پاتولوژی آغاز نموده‌ است.

در حال حاضر مجموعه عقیق در حال راه‌اندازی سامانه تولید ریزآرایه‌های زیستی برای ارائه‌ی خدمات حوزه‌ی ژنتیک، توالی‌یابی دی‌ان‌ای و مطالعات حوزه‌ی سرطان به مراکز تحقیقاتی و درمانی، آزمایشگاه‌ها و شرکت‌های فعال در این حوزه است.

لازم به ذکر است که تعدادی از محصولات شرکت زیست هوش افزار عقیق در حوزه‌ی ژنتیک پزشکی و پاتولوژی در مرحله صنعتی بوده و قابل ارائه به آزمایشگاه‌های مربوطه هستند.

متد تیم عقیق

مجموعه زیست هوش‌افزار عقیق تلاش می‌کند تا هزینه‌های تولید نرم‌افزار و سخت‌افزار را با بهره‌وری از ایده‌های جدید کاهش داده و از فناروری‌های به‌روز در تولید آنها استفاده کند. عقیق با استفاده از متد agile تولید محصولات خود را جلو می‌برد و در تلاش است با اجرای جلسات هفتگی و ایده پردازی، بخش ‌های مختلف یک نرم‌افزار یا سخت‌افزار تولیدی را تا جای ممکن بهینه‌ کند. هم‌چنین این مجموعه در نظر دارد که محصولات مختصر مفید ارائه کند تا هم کار راه انداز و ارزان باشد  و هم قابلیت افزودن ویژگی های جدیدتر در آینده را داشته باشد.

ارتقای محصولات زیست هوش‌افزار عقیق

زیست هوش‌افزار عقیق علاقه مند به ارتقا دادن محصولات خود است و با تولید محصول اولیه دست از ارتقا دادن آن نمی‌کشد. پشتیبانی محصولات به عهده عقیق بوده و شما را در نصب، استفاده و آموزش از این محصولات یاری می‌دهد. هم‌چنین مشتریان عقیق می‌توانند از نسخه جدیدتر محصولات عقیق با هزینه خیلی کمتر نسبت به خرید آن بهره ببرند.

مهندسی معکوس محصولات مشابه

مجموعه عقیق با بررسی دقیق محصولات مشابه، سعی کرده است تا محصولی بهتر ارائه دهد که اشکالات و نقایص محصولات دیگر را نداشته باشد. مهندسی معکوس محصولات مشابه به دانش تخصصی و فنی، تسلط و مهارت بالا نیاز دارد که متخصصان عقیق از پس اینکار برآمده‌اند.